کتاب جادوی خون

اثر نورا رابرتز از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: سارا زرگر-داستان فانتزی

از شماره 1 نیویورک تایمز نویسنده پرفروشتر نورا رابرتز سه گانه درباره سرزمین ای که ما به آن علاقه داریم، خانواده ما یاد می گیریم که گرامی می شویم، و افرادی که ما دوست داریم طول می کشد ... می آید

کتاب سه نفر از دوازده طلوع O'Dwyer
خون جادو

شهرستان میو غنی است در سنت های ایرلند، افسانه ها که Branna O'Dwyer به طور کامل در زندگی او و در کار خود را به عنوان صاحب فروشگاه تاریک جادوگر که حمل صابون، لوسیون و شمع برای گردشگران ساخته شده با لنز ویژه Branna به طور کامل آغوش است.

قدرت Branna و خودخواهی با دایره نزدیک دوستان و خانواده همراه با اسب ها و قورباغه ها و شکارچی های مورد علاقه خود نگه می دارد. اما یک زنجیره ای از دست رفته در زنجیره زندگی او وجود دارد: عشق ...

او یک لحظه با فینبر بورک یک بار داشت اما یک تاریخ مشترک و مشترک با آینده ممنوع بود. به همین دلیل است که فین زندگی خود را در حال سفر به جهان برای پر کردن پرتگاه هایی که توسط Branna در سمت چپ او قرار دارد، پر کرده است، و تمرکز بر روی کار و نه اشتیاق است.

ارتباط Branna و Fin به آنها راحتی و عذاب را ارائه می دهد. و هرچند که آنها را به گرما بین آنها تحمیل می کنند، نمی توان برای فردا وعده داد. طوفان سایه همه چیزهایی را که دایره آنها را دوست دارد تهدید می کند. این قدرت، وفاداری و قلب فین خواهد بود که همه ی تفاوت ها در یک نبرد قدیمی بین اوراق قرضه که دوستان خود را با هم نگه می دارند و شر، خانواده های خود را برای قرن ها خالی از سکنه کرده است.

< b> از دست ندهید دو کتاب اول در سه گانه O'Dwyer Cousins ​​
Dark Witch
و
Shadow Spellخرید کتاب جادوی خون
جستجوی کتاب جادوی خون در گودریدز

معرفی کتاب جادوی خون از نگاه کاربران
3.5 ستاره کتاب نهایی در سه گانه. برخی از سهل انگاریهای جزیره سه خواهر هم شباهت زیادی به این کتاب داشتند. من این کتاب را بیش از دو مورد قبلی در این سریال دوست داشتم اما نبرد واقعی که به نظر می رسید اوج کتاب است احساس کوتاه، فاقد و خیلی مشابه با سایر کتاب ها بود. من آرزو می کنم رابطه بیشتر بین 3 اصل و عموزاده ها وجود داشته باشد، من در تعاملات کوچک در بخش اول کتاب دوست داشتم، اما دوست داشتم بیشتر از همه 6 به ویژه به سمت وسط و پایان، و نه فقط صحنه نبرد که احساس اصل 3 در کنار هیچ چیز نبود.

مشاهده لینک اصلی
🎃 هالووین 2017 چالش خواندن 🎃 10/10: عاشقانه با یک تم سلتیک (امتیاز پاداش اگر آن را به Samhain اشاره). â € œLove می تواند محو و مرگ. من آن را دیدم این می تواند رشد و ساخت نیز داشته باشد. من فکر می کنم زمانی که واقعی و به معنای آن است، می تواند تنها بزرگتر و قوی تر رشد کند. \"این به معنای بدبختی نیست.\" من فکر می کنم آنچه که ما با آن انجام می دهیم، بدبختی و یا شادی است. \"برای مدتی طولانی، من این کار را انجام ندادم. به نظر من، این یک سری بهتر از Nora نیست. با این وجود، \"نه\" بهتر است \"â € œbadâ € برابر نیست. حداقل، من همیشه سپاسگزار خواهم شد که اولین کتاب، Dark Witch، الهام بخش من برای رفتن به قلعه اشرف در کونگ، ایرلند برای ماه عسل بود: بسیاری از آنها سه گانه اخیر نورا را مشتق شده از بزرگترش (و، مسلما، برتر) سه گانه. جفت شدن، پیروزی ها و ضررها، سفر عمیق، بیش از حد احساس می شود. در بسیاری از موارد، این انتقادات درست است. این کتاب موازی با آتش، سومین کتاب در Triology of Three Sisters Island است. عاشقان جادویی جوان از هم جدا شدند، اما چندین سال بعد دوباره متحد شدند تا بزرگترین بد را شکست دهند. من نمی توانم Branna و Fin پیدا کنم، به صورت جداگانه یا با هم، تقریبا قانع کننده یا مؤثر به عنوان میا و سام. داستان عشق آنها فاقد فوری بود. من بیشتر علاقمند بودم و در مبارزه گروهی برای نابود کردن کابین سرمایه گذاری کردم. با این حال، راحتی همراه با نشستن با کتاب نورا رابرتز وجود دارد. او گفتگو را خیلی خوب می کند. آیا خواندن درباره وظایف دنیوی بیشتر گاهی اوقات خسته کننده می شود؟ بله آیا من اهمیت داشتم؟ نه. چون رابرتز هنوز یک داستانپرداز فوقالعاده است. او در بهره برداری از مردم و چیزهایی است که ما را تکان می دهد. او شما را با دقت و محبت تساوی می دهد. من همیشه نوآر رابرتز را فرصتی می بینم حتی اگر خواندن یک نسخه جدید دیگر اولویت فوری نیست. بعضی از جنبه های فرمول محاکمه و واقعی، بی رویه شده اند، اما دیگران همچنان مانند یک دستکش قرار دارند.

مشاهده لینک اصلی
اگر این نخستین سه گانه بود که توسط نورا رابرتس خوانده بود، احتمالا آن را یک امتیاز بالاتر می دادم. با این حال، من سال ها طرفدار آن هستم و سه ساله او در سال های اخیر یکسان است. رمانهای مستقل تازه و اصلی باقی میمانند، اما او به وضوح فرمولهای سهگانه خود دارد که هرگز از آن منحرف نمی شود. همانطور که من آنهایی که قبلا دوست داشتم، پولی برای یک کتاب جدید پرداخت نکردم که تقریبا همان داستان بود. همیشه می توانم به عقب بازگردم و کتاب های قدیمی ام را به صورت رایگان بخوانم. خوانندگان جدید سه گانه را دوست خواهند داشت؛ هرچند طرفداران طولانی مدت احتمالا پول خود را ذخیره می کنند.

مشاهده لینک اصلی
این خوب بود اما دوشیزه خوب نبود. این نتیجه گیری پسرعموهای ODwyer است که کبهان را به اتمام می رسانند. این تمرکز عمدتا بر روی Fin و Branna است. خواندن آسان بود، شما را به داستان کشید، اما عمل بسیار نداشت. بیشتر در مورد تلاش برای کشف کردن آنچه که باید برای پایان دادن به Cabhan و Fin و Branna جمع شدن پس از چندین سال بیشتر بود.

مشاهده لینک اصلی
من آن را خیلی دوست داشتم این زن و شوهر من مورد علاقه من بود و من نا امید شد * - * آنچه من بیش از حد دوست نداشت پایان بود. من یک جلسه مقدماتی داشتم! چیز دیگری. بدن من از آن خواسته بود ... xDA بسیار توصیه سه گانه: D

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جادوی خون


 کتاب هری پاتر و زندانی آزکابان
 کتاب فلورا و اولیس
 کتاب دفتر یادداشت کانگورو
 کتاب 1Q84
 کتاب شگفت زده
 کتاب ماجراهای من و اژدهایم 2