کتاب خانه درختی 78 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-داستان فانتزی

Andy and Terry live in a 78-story treehouse. (It used to be a 65-story treehouse, but they just keep building more levels!) It has a drive-thru car wash, a courtroom with a robot judge called Edward Gavelhead, a scribbletorium, a combining machine, an ALL-BALL sports stadium, a high-security potato chip storage facility, and an open-air movie theatre with a super-giant screen . . . which is a very useful thing to have now that Terry’s going to be a big-shot movie star! After Andy gets cut out of the movie, he and Terry have a big fight and decide they don’t want to be best friends anymore. But with a herd of sneaky spy cows out to steal all their story ideas, can Andy and Terry make up before it’s too late?


خرید کتاب خانه درختی 78 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 78 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 78 طبقه از نگاه کاربران
یک کتاب خنده دار باید آن را بخوانید

مشاهده لینک اصلی
کتاب خوب برای استفاده از یک کتابچه راهنمای کاربر

مشاهده لینک اصلی
گریفیث، اندی 78 داستان Treehouse، نشان داده شده توسط تری دنتون. 375 صفحه فیویل و دوستان، 2018. 14 دلار. زبان: G (بدون قید)؛ محتوای بالغ: G؛ خشونت: گاندی اندی و تری همچنان برای ساختن سطوح بیشتر به خانه های شگفت انگیز شگفت انگیز خود در این داستان بی نظیر و غافلگیر کننده ادامه می دهند. اندی و تری تصمیم می گیرند داستان خود را به یک فیلم تبدیل کنند و یک کارگردان هالیوود با نام Big Shot را بزنند. تری قرار است یک ستاره فیلم بزرگ زمان باشد، در حالی که اندی از فیلم برداشته شده و به دلیل برخی حوادث ناگوار، در واقع از خانه درختان بیرون می آید. به عنوان اندی تلاش می کند تا تعیین کند که آیا ترى هنوز دوستش است، جیل و سرویس نجات حیوانات فضایی حیوانات بین قاره ای خود وجود دارد و بعضی از گاوهای جاسوسی ابدی به ترکیب افزوده می شوند. اگر شما هرکدام از کتاب های قبلی را مطالعه نکنید، هیچ نگرانی ندارید. این یکی به تنهایی است برای سواری وحشی و حواس پرتی نگه دارید. اگر شخصیت های کارتونی فینیاس و Ferb خانه درخت داشته باشند، این امر می تواند باشد. این داستان باید به خوانندگان جوان یا ناخوشایند تجدید نظر کند، و این یک ترکیب لذت بخش از داستان و تصاویر است. EL، MS - ADVISABLE. میشل در MiddlehTPS: //kissthebook.blogspot.com/2018 ...

مشاهده لینک اصلی
ملاانی قطعا علاقه ای به این موضوع نداشت. او از این که هیجان زده تر می گوید \"Trehoush\" بیشتر نیست، نیاز به بسیاری از دلایل و اغلب کاهش یافته است. من فکر می کنم این ضعف ترین سری بود. همینه که هست. بدیهی است که طرفداران آن را دوست دارند. اگر بچه ها شروع به خواندن کردند، چه کسی هستم که انتقاد کنم؟ بازگشت به دکتر سوس.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را با پسران 7 و 9 ساله ام خوانده ام و همه ما آن را دوست داریم. ما مجموعه ای کامل داریم و هر کتاب ما را تحسین می کند و ما را خنده می دهد. مجموعه ای از درختان در تمام سطوح، ما را با هم بحث می کنند و حتی ایده های حتی بیش از حد برای آنچه که در سطوح 13 بعدی خانه tree وجود دارد، می آیند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 78 طبقه


 کتاب ماهیگیر و روحش
 کتاب سیرک میراندا
 کتاب آیزنهایم شعبده باز
 کتاب زنبورهای خاکستری
 کتاب حقه بازی های کارلسون
 کتاب چارلی و کارخانه ی شکلات سازی