کتاب راورندوم

اثر جی آر آر تالکین از انتشارات پرتقال - مترجم: مسعود ملک یاری-داستان فانتزی

In 1925, four-year-old Michael Tolkien lost his beloved toy dog on the beach. To console him, his father, J.R.R. Tolkien, improvised a story about Rover, a real dog who is magically transformed into a toy and is forced to seek out the wizard who wronged him in order to be returned to normal. This charming tale, peopled by a sand-sorcerer and a terrible dragon, by the king of the sea and the Man-in-the-Moon, endured several drafts over the years. Now, more than seventy years later, the adventures of Rover are published for the first time. Rich in wit and wordplay, Roverandom is edited and introduced by Christina Scull and Wayne G. Hammond and illustrated with Tolkiens own delightful drawings.


خرید کتاب راورندوم
جستجوی کتاب راورندوم در گودریدز

معرفی کتاب راورندوم از نگاه کاربران
Tolkien * می تواند * یک داستان با یک پایان شاد بنویسد! داستان آن بسیار جذاب است، نزدیک تر به سبک @ Hobbit @ than LOTR، اما سبک تر و پر از سخنرانی ها و نمایشنامه های کلمه (که بسیاری از آنها من را از دست داده اند!) که در کتاب های دیگر او نادر است. همانطور که او هرگز آن را برای انتشار آماده نکرده است، چند انتها و ناهنجاری های شل وجود دارد، اما آنها به آسانی نادیده گرفته می شوند.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب برای بچه های بسیار کوچک است، بنابراین انتظار نمی رود هر چیزی سنگین و مشغول به کار باشد - کتاب را در دو ساعت (یک ساعت در یک نشست) به اتمام رسانده ام. یکی از چیزهایی که واقعا، واقعا، واقعا در مورد Tolkien عاشق این است که او به مخاطبانش نمیرسد. کلمات و جملات، عبارات و عبارات وجود دارد که می توانید فکر کنید که برای فهمیدن و قدردانی از آن ها قدردانی کنید. با این حال، Tolkien هرگز به مخاطبانش اهانت نمی کند. کلمات پیچیده او و عبارات طنز آمیز به نظر می رسد (و به نظر من) بچه های جوان را می خوانند. من عاشق آن هستم، همانطور که احتمالا پیش از آن گفته ام، من به عنوان یک دختر جوان متنفر خواندن کتاب هایی بودم که با من رفتار کرد واژگانی از میانگین اوتان-utan شما. من آن را تا آنجا که به @ بزرگسالان @ صحبت کرد و به طور جدی مورد نفرت نیست. در واقع، من پیش از این کتاب را بخوانم، و در آن سردبیران اشاره کرد که Tolkien به طور خاص فرقه لغزش لغوی در کتاب های کودکان. من احساس می کنم تقریبا همان قدر که من عاشق کارهای او هستم، این مرد را دوست داشتم. همانطور که کتاب کودک است، عالی است. من به طور جدی بچه ها را می خواهم، بنابراین می توانم این کتاب را بخوانم! فقط شوخی میکنم این تنها دلیل نیست. نکته این است که این کتاب یک داستان شگفت انگیز از تخیل فوق العاده است. فقط مطمئن شوید که خودتان را به یاد داشته باشید که در حال خواندن یک کتاب در نظر گرفته شده برای کودکان هستید و نباید همیشه ناامید باشید. اگر شما یک عروسک Tolkien با کارهای او (مانند من)، زمان را برای خواندن مقدمه بگذارید. این موضوع برخی از نکات را درباره اینکه چگونه تمام کارهای Tolkiens، از جمله این یکی را انجام می دهند، در هم آمیخته اند. آن را به سادگی جذاب.

مشاهده لینک اصلی
چگونه می توانم این پنج ستاره را بدهم؟ این فقط خیلی جالب و شایان ستایش بود. آیا بهترین کاری که تا کنون نوشته شده است؟ قطعا نه. این حتی بهترین چیزهایی است که تا کنون نوشته Tolkien. اما این یک داستان بسیار جنجالی درباره جادوی و بدبختی و یک سگ گمشده است. این به این معنی نیست که داستان به عنوان یک راه برای تشویق تولکرز پسر مایکل هنگامی که او یک سگ اسباب بازی را در سفر به ساحل از دست داده بود نوشته شده است. فقط کتاب کودک فانتزی کوتاه، که بدون شک کلاسیک خواهد بود اگر آنقدر نادیده گرفته نشده و فراموش شده باشد.

مشاهده لینک اصلی
اگر چه کوتاه تر و ساده تر از آثاری که من از J.R. R. Tolkien خواندم، Roverandom به همان اندازه خلاقیت خلاقانه است. برخورد تاسف £ CA به نام مریخ نورد با یک جادوگر £ در دست simpático که در زیر، در £ قرار استفاده از اصطلاحات سادهpor @ مدیر، مریخ نورد به تازگی به یک CA £ pequenÃssimo تبدیل بازی. بنابراین ما با مریخ نورد به پایان رسید تا از یک ماجراجویی فوق العاده را از سطح عمق ماه ATA à © بازدید کنندگان از دریا! اگرچه £ سدیم fantástico باشد من تعداد گالیم © literário از £ eleiçà تالکین à © TA £ درجه @ @ متقاعد که وقتی começo یکی از کتابهای او همیشه باید از £ sensaçà آنچه که من در حضور واقعی از یک sábia و فرد با تجربه، آگاه از رودخانه ها © مخلوط در جهان هستم، که من به یک داستان دیدنی نگاه کنید این \"قدرت\" راوی به عنوان یک امان برای من کار می کند از آنجایی که من واقعا یک داستان خوب را دوست دارم، اما دوست دارم که واقعا چکار می کند. از ثروت از cenários، از طریق خروج از مرکز cómica از شخصیت ها، ATA à © بازدید کنندگان فوق العاده ترین، اگر چه improváveis، justificaçÃμes به خصیصه های ذاتی این @ @ جهان را به خود، همه چیز در این reúne کتاب به ما لذت. آیا من £ Roverandom منحصر به فرد در نظر برای کودکان، هر چند من به راحتی می توانید ببینید که مانند یک کتاب در childh من ¢ عنوان مثال، می تخیل من به ساقه £ inúmeras direcçÃμes گرفته اند. من کتاب را دوست داشت و زمانی که من از چیزی است که منجر فکر می کنم تالکین آن escrevê [برای سرگرم کردن کودکان پس از یکی از آنها را تصویب کرده است که تجربه تلخ از دست دادن در ساحل اسباب بازی مورد علاقه خود را در آن زمان، یک CA £ درجه] می شود حتی بیشتر گرانبها

مشاهده لینک اصلی
افکار کلی من: 1. این کتاب به دنبال داستان سگ به نام روور است که خشم یک جادوگر را به وجود می آورد و می تواند به اندازه کوچک کاهش یابد. ما او را در ماموریت خود دنبال می کنیم تا جادو را پیدا کنیم تا بتوانیم به اندازه اصلی خود بازگردیم. در حالی که در این تلاش او به ماه و پایین به عمق اقیانوس، همه در حالی که دوستان و کشف چیزهایی که او نمی دانست در مورد خود. من عاشق J.R.R. Tolkien و فکر می کنم این یکی از عجیب و غریب کمی می خواند من به عنوان خوانده شده در مدت زمان طولانی! اگر بچه های کوچک داشته باشید و بخواهید بعضی از آنها را بخوانید، اما فکر می کنید که ممکن است Hobbit هنوز مناسب نباشد، من به شدت این کتاب را توصیه می کنم! من واقعا آرزو می کنم کسی این را به من به عنوان یک نوجوان خواند، زیرا می دانم که من از آن بسیار لذت بردم! 3. من بعد از ظهر این داستان را می خوانم و متوجه شدم که در عشق با Tolkiens سبک نوشتاری و زیبا نوشته شده است. وقتی احساس خواندن داستانهایی مثل این را احساس میکنم احساس میکنم به دنیا دیگر منتقل شده و من آن را دوست دارم! شخصیت رور سگ به راحتی قابل درک بود (حتی اگر او یک سگ بود) پیدا کردم که می توانستم نیازش را به کشف پیدا کنم اما اشتیاق برای راحتی خانه و آنچه که او در همان زمان می دانست. 5. بسیار توصیه می شود، به زیبایی نوشته شده و نور خواندن است که همه از لذت بردن از!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب راورندوم


 کتاب تشپ کال
 کتاب کلاغ کوکی
 کتاب زویی و عینک ایده ساز 1
 کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده
 کتاب دانشمند دیوانه
 کتاب ناهمتا