کتاب سیرک میراندا

اثر کیسی بیزلی از انتشارات پرتقال - مترجم: ندا احمدی-داستان فانتزی

تا حالا فکرشو کردین اگه دنیایی که همیشه فکر مي‌کردید جادوییه، تو واقعیت وجود داشته باشه چی می‌‌شه؟ «سیرک میراندا» جز اون دسته‌ کتاب‌هاییه که به ما مي‌گه دنیای جادو فقط مال کتاب‌ها نیست و یه وقت‌هایی درست چند قدمی ماست. و چقدر خوبه که بدونیم دنیایی که امید رو توی دل ما زنده نگه می‌داره خیلی هم از ما دور نیست.

این کتاب برای همه‌ی کسایی که به دنیای جادو اعتقاد دارن خوبه، همین طور کسایی که کتاب «پیترپن»، کتاب‌های «رولد دال» و حتی فیلمهای «تیم برتون» رو دوست دارن.


اوضاع زندگی "میکا" اصلن خوب نیست؛ پدربزرگش در حال مرگه و از اون بدتر اینه که سر و کله‌ی "عمه گرترودیس"، به بهانه‌ی مراقبت از پدربزرگ پیدا شده. اما در همین موقع پدربزرگ رازی رو برای میکا فاش می‌کنه که همه چی رو تغییر میده: سیرک جادویی میراندا، همون که پدربزرگ همیشه قصه‌هاشو تعریف می‌کرد یه سیرک واقعیه! یه سیرک جادویی با یه جادوگر واقعی…!


خرید کتاب سیرک میراندا
جستجوی کتاب سیرک میراندا در گودریدز

معرفی کتاب سیرک میراندا از نگاه کاربران
سیرک میرآباد، یکی از بهترین کتابهایی است که در مدت زمان طولانی خوانده ام. رمان ابتکاری از کسی بیسی به بررسی اینکه چه چیزی ایمان و عشق بی نظیر را در مقابل چیزی که به نظر می رسد فراتر از باور است، بررسی می کند. به طور خلاصه، یک نسخه کاملا خیره کننده است. من به سادگی نمی توانم آن را توصیه کنم. برای شروع، نوشتن کاملا زرق و برق دار است. من حتی ده صفحه در قبل قبل از اینکه من توسط داستان کامل گرفته شده بود. به اعتقاد من، این به طور عمده به دلیل سبک نوشتن جذاب و گفتگوی شخصیت عالی بود. با استعداد قابل تحسین، بیسلی تعادل دشواری بین افراد بی گناه و ساده، بین جادویی و cliché ©، و بین هیجان و ملودرامیتان را مدیریت می کند. شگفتی و هیجانات که توسط شخصیت های جوان در سراسر داستان تجربه می شود، به وضوح از طریق زبان که در آن نوشته شده است، انتقال می یابد. البته، تصاویر دیانا سودیکا با استعداد به عنوان نوشتار زیبا و حساس هستند، و مطمئنا دلیل مهمی است که این داستان به همان اندازه به یاد ماندنی است. رنگ های رنگارنگ و هیجان انگیز جلو و عقب را پوشش می دهد، خواننده را جذب می کند تا جادو را درون آن کشف کند، در حالی که تصاویر سیاه و سفید غریب در سراسر کتاب پراکنده می شوند. آنها چه تصاویری عالی در رمان ها دارند: آنها به طرز حیرت انگیزی مرحله ای را برای بیان داستان ها در حالی که به عنوان کاتالیزور برای تخیل خوانندگان عمل می کنند، تعیین می کنند. برجسته دیگری در Circus Mirabad شخصیت های خود هستند. بیسلی افراد و موجوداتی را که به صورت جادویی هستند، به خوبی سازگار می کنند. من با مایکا جوان دوست شدم و او را در آغوش گرفتم تا با مرگ و میر انسان، دوستی آسیب پذیر، استعدادهای پنهان خود و آینده نامعلوم مبارزه کنم. رابطه نزدیکی که مایکا با پدربزرگش داشته و به تدریج، اما مهربانانه که او را با جنی مندوزا همراهی می کند، به طرز شگفت انگیزی گسترش یافته است. با توجه به فلسفه ها، اکتشافات موجود، و روایات، ما نیز با همکاری فوق العاده ای بین ابراهیم و نوربندر رفتار می کنیم. تعادل این دستگاه های ادبی کاملا سازماندهی شده و برای تجربه خواندن لذت بخش است. این کتاب به طور گسترده با تم های غم و اندوه و از دست دادن برخورد می کند، به این ترتیب آن را برای کلاس متوسط ​​مناسب تر از خوانندگان ابتدایی می کند. گرچه ارائه شده به طوری که انتصاب افتخار و جشن شروع جدید، غم و اندوه که میچا در طول بیماری پدر بزرگ خود را روبرو است، فوق العاده صادقانه و واقعا دلهره آور است. همچنین یک زیرمجموع شگفت انگیز است که به دنبال تمایل قاطعانه برای قدرت، جستجوی خطرناک برای هویت و پیامدهای غم انگیز خودخواهانه است. این تم ها می تواند بحث های جذاب با دانش آموزان را جلب کند، اما قطعا این داستان را به سوی خوانندگان بالغ که برای چنین موضوعاتی و مکالمات آماده هستند هدایت می کند. من نمی دانم آیا این بررسی به سیرک میرالد منجر شد؟ من می دانم که من می خواستم کتاب را در دقیقه ای که من آن را به اتمام رساندم، بخوانم. من همچنین می دانم که این جادوی جادویی، به لطف ترکیبی از کلمات و تصاویر خیره کننده، یکی است که مانند ابراهیم و مایکا می خواهید دوباره و دوباره بازدید کنید. در یک دنیای مدرن پر از بدبینی، این شاهکار رمان، پیام پررنگی را ارائه می دهد که جادو و معجزه ها با ایمان بی نظیر، احترام مستحکمی به دیگران و تعجب کودکانه ممکن است. مرور بر روی وبلاگ من: http: //discoverbookjoy.wix.com/childr ...

مشاهده لینک اصلی
این کتاب من را به روالدال و سحر و جادو در رمان هایش برد. همیشه فرزند بی گناه، متعهد، پدربزرگ و مادربزرگ، متحد، اعضای بد خانواده و دنیای جادویی ... خوب، در این مورد، سیرک میراندا وجود داشت. Micah Tuttle این کودک و پدربزرگش Ephraim است که او را تمام عمر خود را به دنیا آورده است و تنها عضو خانواده اش باقی مانده است (به غیر از عمه ی بی رحمانه اش)، در حال مرگ است. عمه گرتره عمیقا به زندگی خود متمایل شد، همه خانه اش را ناراحت کرد، در تلاش برای مراقبت از برادر مرگ و برادرش مایکا. عمه گرترود به جادو اعتقاد ندارد و در واقع از اشاره به این کلمه متنفر است. پدربزرگ ابراهیم، ​​مایکا را در داستان های جادویی سیرک میرآباد، داستان هایی که میچه رشد کرده، حفظ کرده و به قلبش احتیاج دارد، مطرح کرده است. با این حال اکنون، او می بیند که او حتی نمی تواند پدر بزرگش را به دلیل محدودیت های عمه اش در خانه ببیند. در نهایت میشا با استفاده از راه های زیر دست و پاگیر می تواند پدر و مادرش را برای چند دقیقه ببیند، که او به او نشان می دهد که داستان ها واقعا درست بوده اند و او نیاز به پیدا کردن Lightbender برای احترام به معجزه ای که به او وعده داده شده بود، جوان. سپس مایکا مأموریت خود را برای به دست آوردن پدر بزرگش این معجزه می کند و با کمک دوست دیگرش، جنی، او می رود تا ماجراهای شگفت انگیزی برای رسیدن به آن پیدا کند. این یک داستان فوق العاده بود، با بی گناهی بسیار در آن تزریق شده است. این باعث می شود که شما به این باور برسید. این باعث می شود که شما برای زمانی که شما هنوز هم در سانتا و پری دندان باور داشت ... زمانی که شما هنوز به جادو اعتقاد دارید. مایکا یک شخصیت شگفت انگیز است، عاقل و شجاع فراتر از سالهای او. سفر او دلهره آور و دلهره آور بود و شخصیت هایی که او در طول راه از یادگیری یک درس یا دو درس از این پسر فوق العاده می دید. یک کتاب است که قطعا کم ارزش شده است. من آن را به شدت توصیه می کنم و توصیه به خواندن آن را به فرزندان خود. من باور دارم.

مشاهده لینک اصلی
بلافاصله، با توجه به واکنش دانشجویانم می توانم یک کتاب خاص را حس کنم. هر زمان که ایو از دانش آموزان 5م خواسته بود که سیرک میراند را دوست داشته باشند، شروع به لبخند زدن می کنند و در چشم آنها چشمک می زنند. خوب، آن را به نظر می رسد corny وقتی که من آن را بنویسید، اما شما می توانید سحر و جادو، دوستی، امید را پیدا کنید که در این کتاب پیدا کنید. از آنجایی که او یک پسر کوچک بود، مایکا داستان های پدربزرگ خود را در مورد سیرک میرانداد جادویی و Lightbender که او را معجزه وعده داد. حالا که پدربزرگ ابراهیم بیمار است، میچا می داند که او باید همه کارهایی که می تواند انجام دهد برای پیدا کردن نور لرزان. اما چطور می توان سیرک را پیدا کرد، به ویژه با عمه ی سختگیرش که او را به چشم او نگاه می کند؟Circus Mirandus یک داستان درباره ماجراجویی نیست، @ Corina می خواست من را بداند،its در مورد دوستی. شما می بینید، آنها در ابتدا دوستان بسیار نامعلومی هستند، اما آنها خیلی به یکدیگر وفادار هستند. @ هنگامی که جنی مندوزا برای اولین بار در مورد این تلاش می شنود، او شکاک است - در ضمن، جنی یک متفکر منطقی و دقیق است. اما میچ و جنی پیدا کردن سیرک، Lightbender و تمام جادوی مورد نظرشان بود. @ خواندن این کتاب به من الهام بخشید؛ زیرا هدف نهایی چیزی است که شما فکر می کنید - نه فقط برای حفظ پدر و مادرش زنده است. لایه ها، شیوه هایی است که میچه می آموزد که او می تواند تفاوت ایجاد کند، چگونه جادو تغییر می کند. @ - کورینا، درجه 5 کورینا به عنوان او صحبت کرد در مورد چقدر او از سیرک Mirandus لذت می برد. من می توانم تصور کنم که او در تخیل خود به سیرک منتقل شده است، با میچه بیش از حصار می ایستد، و در بالون غول پیکر غول پیکر نگه می دارد (بله، شما واقعا باید آن را بخوانید تا متوجه شوید).

مشاهده لینک اصلی
من فقط چند صفحهای داشتم که می دانستم این کتاب خاص است. من توسط تنظیمات زیبایی توصیف شده و کلمات که به نظر می رسید به رقص کردن صفحات جذاب شد. این کتاب در مورد سحر و جادو است، اما نوشتن کاملا خود جادویی است. من معمولا ARCs خود را دور، اما من به این کپی بستگی دارد، زیرا من قصد دارم آن را بخوانم به زمانی که او کمی بزرگتر است. من به احتمال زیاد یک کپی دیگر را بخرم زیرا من مشتاق دیدن تصاویر هستم! من معتقدم که این متن خوانندگان مادام العمر را ایجاد خواهد کرد. این در هر کلاس در آمریکا تعلق دارد. سیرک میرآباد نوعی کتاب است که شما را به دنیای دیگری می برد --- یکی که در قلب شما همیشه برای همیشه باقی خواهد ماند. معلمان ابزار برای ناوبری: این کتاب به طور طبیعی خود را به پروژه خلاقیت می کشد. من دوست دارم دانش آموزان با هم کار کنند تا سیرک خودشان را طراحی کنند. شاید هر دانش آموز می تواند مسئول طراحی بخش های مختلف سیرک و نوشتن در مورد آن باشد. به عنوان مثال، یک دانش آموز ممکن است مسئول نوشتن سخنرانی افتتاحیه برای عمل سیرک باشد؛ یکی دیگر از دانش آموزان می تواند مسئول نوشتن یک مقاله روزنامه در مورد وقایع باشد؛ یکی دیگر از دانش آموزان ممکن است مسئول ارسال نامه به شهردار برای درخواست اجازه برای استفاده از زمینه برای سیرک. Id اجازه می دهد دانش آموزان برای تولید ایده های خود، به طوری که آنها می توانند مالکیت کار خود را. مرور کامل: http://www.unleashingreaders.com/؟p=7038 (بعد از 7/30/15 قابل بررسی است)

مشاهده لینک اصلی
با توجه به اینکه شما میپرسید، کلمه جادو معنای متنوعی دارد. با توجه به مریام وبستر، جادو: قدرتی است که به مردم (مانند جادوگران و جادوگران) اجازه می دهد با بیان کلمات خاص و یا انجام اعتراض های خاص که به نظر غیر ممکن است و توسط یک هنرمند برای سرگرمی قدرت های مردمی انجام می شود، نفوذ، و یا مهارت بدون در نظر گرفتن چگونگی تعریف آن، سوال واقعی این است که شما به جادو اعتقاد دارید؟ بسیاری چیزها توسط علم روشن می شوند اما اتفاقات فوق العاده ای وجود دارد که توضیح منطقی را تکذیب می کنند؛ به سادگی هیچ دلیلی وجود ندارد در Circus Miraldas (شماره گیری کتاب برای خوانندگان جوان، اثر گروه پنگوئن (ایالات متحده آمریکا)، 2015 ژوئن 2) نویسنده پیشین کسی بیسی خوانندگان را عمیقا به قلمرو اعتقاد به ارمغان می آورد. ما در یک سطح شخصی با یک خانواده مرتبط با سحر و جادو مشغول به کار هستیم. پیشنهاد من کامل: http://bit.ly/1dc2KVb

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سیرک میراندا


 کتاب دختر کاغذی
 کتاب کارخانه ی مطلق سازی
 کتاب غول بزرگ مهربان
 کتاب خانه درختی 91 طبقه
 کتاب سرآغاز
 کتاب ساعت های استخوانی