کتاب قلعه متحرک

اثر دایانا واین جونز از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: شراره صدیق-داستان فانتزی

سوفی بیچارگی بزرگی از سه دختر بزرگ است که به زحمت باید شکست بخورد اگر همیشه از خانه بیرون برود تا سرنوشت او را پیدا کند. اما هنگامی که او ناخودآگاه جادوگری از جادو را جذب می کند، سوفی خودش را در معرض هول زدن قرار می دهد که او را تبدیل به یک بانوی پیر می کند. تنها شانس خود را در شکستن آن در قلعه همیشه در حال حرکت در تپه ها قرار دارد: قلعه جادوگر Howls. سئوفی برای فریب دادن زرنگی، باید با صدای بی حوصله برخورد کند، با جادوگر آتش سوزی مقابله کند، و با جادوگر سرنگ زباله ملاقات کند. در طول راه، او متوجه می شود که بیشتر به Howl و خود - بیشتر از اول دیدار با چشم است.


خرید کتاب قلعه متحرک
جستجوی کتاب قلعه متحرک در گودریدز

معرفی کتاب قلعه متحرک از نگاه کاربران
از آنجایی که من این را خوانده ام طولانی شده است، اما من کاملا آن را دوست داشتم. خاطراتم درست بود در واقع، من هر کتاب دیانا وین جونز را می خوانم می توانم دستانم را در حال رشد ببرم. در نهایت شانس این را داشتم که این را بخوانم و خوشحالم که فرمت صوتی را انتخاب می کنم. جنی استرلین درخشان بود. او با استفاده از صدای خود را به طور واضح برای شخصیت های متنوع است. او حتی بین Old Sophie و New Sophie تمایزی قائل است. توصیه می کنم گوش دادن به صدا اگر شانس دارید. چطور یک شخصیت واقعی است. هس آنچه شما درست می گویید سرکش دوستانه است. ناقل های طوفان بخشی از جذابیت اوست. من دوست داشتم که چگونه سوفی بیشتر کتابهایش را با هویل سپری کرد، اما می توانست بگوید که او با او عاشق شده بود. او حسادت کرد. @ من فکر می کنم که او بیش از حد اعتراض می کند. @ صدای تسلیم می شود که ببوسد، و بیهوده بیهوده است. نه بالا دستکاری مردم. اما سوفی یک بازی عالی برای اوست. او نمی تواند با گاو نر خود را کنار بگذارد، اما در عین حال، برای او و هر دو مایکل، شاگردش، خوب است. من سوفی را دوست دارم. یک کاراکتر عالی دارد علیرغم ترسو و عزت نفس خود چه چیزی را از دست می دهد. من دوست داشتم که چگونه او در طلسم سالخوردگی بود، او به خود و فهمش آمد. او از ترس و محدودیت هایی است که زندگی او را به عنوان قدیمی ترین دختران رها کرده است. هرچقدر شما بزرگتر می شوید، کمتر مجبورید از دست بدهید، و بیشتر شما مایل به آن هستید مانند آن است، اما شما هم متوجه می شوید که زندگی ارزشمند است و هر لحظه می تواند آخرین شما باشد. سوفی به خودش می آید و متوجه می شود که او توانایی منحصر به فرد برای ایجاد سحر و جادو از خودش دارد. Calcifer شخصیت است. هس آتش دمی است که قرارداد را با صدای ساخته شده است. او خیلی قلعه را اجرا می کند، و در مورد آن فوق العاده خشمگین است. شما می توانید بگویید که سوفی و ​​کلسیف رشد کرده اند کاملا دوست یکدیگر. یکی از چیزهایی که من در مورد فانتزی بیشتر دوست دارم، ساخت و ساز جهان و راه تخیل است که حکومت آزاد دارد. توصیفی از چیزهایی که کاملا خیالی و حتی از زندگی عادی ما است، اما با پیچ و تاب جالب. خانم وین جونز فانتزی اش را شناخت و می توانست ببیند که او چگونه به نیل گیمن تأثیرگذار است. این همگرایی پیچیده ای از فانتزی و سبک ترین لبه های وحشتناک را پیچید. جادوگر زباله در محدوده این رمان قرار دارد، اما یک حضور نگرانکننده دارد. همچنین، یک داستان احمقانه به کسانی که از طریق جادو خراب شده است، وجود دارد. هیچ چیز در مورد این داستان پیچیده نیست. اما سادگی می تواند زرق و برق دار باشد، و یک داستان به خوبی می گوید که ترفندهای ترانه ای است که بدون نیاز به یک رمان پدید می آید. من این را یک فانتزی کلاسیک می دانم ** توجه داشته باشید در مورد فیلم: من خیلی دوست دارم نسخه انیمه از این. زرق و برق دار و من می توانم دوباره و دوباره تماشا کنم! برخی از تغییرات بین آن و رمان وجود دارد، اما این یک پیشرفت بزرگ و کشف رمان در قالب بصری است. قطعا آن را توصیه میکنید، اما منبع اصلی جایی است که میخواهید شروع کنید. این کتاب را بخوان!

مشاهده لینک اصلی
من نمی دانم چند بار این را می خوانم، اما احتمالا مورد علاقه من از دیانا وین جونز کار است. من در ابتدا اولین سازگاری Studio Ghibli را دیدم: در برخی موارد بسیار متفاوت است، اما هنوز برخی از ایده ها و لحن را به تصویر می کشد. چیزی که من واقعا دوست داشتم، هر چند که بعد از فیلم به کتاب می رسید، تمام پس زمینه ی ولز را کشف کرد. آهنگ \"آواز خواندن\"، خانواده هولو، پیراهن راگبی ویلز، حتی برخی از چیزهایی که او می گوید: \"خوش آمدید در دره\"! علاوه بر پس زمینه ویلز، فقط در این کتاب بیشتر وجود دارد: خواهر Sophieâ € ™ ثانیه، عمه Fanny، دیدگاه دیگری از Howlâ € | و سوفی یک شخصیت سرگرم کننده است: توانا، زیبا، نه گیر ، قادر به انجام اشتباهات، پذیرفتن اشتباهات و غلبه بر آن است. شایسته نیست که به هیچ وجه - که خوش شانسی است، زیرا نه صدایی است. در حقیقت، هر دوی آنها به اندازه کافی در کنار هم قرار می گیرند! و در عین حال، این موضوع بیش از حد به نظر نمی رسد: اکثر مردم چیزی در مورد آنها دارند. برای مدتی ما از عمه فانی سوفی به عنوان سوءاستفاده و ناعادلانه فکر می کنیم؛ مادربزرگ شریر، در واقع. اما طرف دیگر این داستان است، و جونز اطمینان می دهد که ما آن را می دانیم. البته این لحن است. این نور، احمقانه است، و در عین حال شما به راحتی از کاراکترها مراقبت می کنید زیرا آنها لبخند می زنند و گاهی اوقات می توانید از طریق آنها به انگیزه های واقعی خود نگاه کنید. مثل مردم، واقعا. من عاشق تمام ارجاعات به ساختارهای عامیانه سنتی هستم، مثل سوفی فکر می کند که هرگز به اندازه ای نخواهد آمد چون سه فرزند دارد. در اصل این جا نوشته شده است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب پیچیده تر از آنچه فکر می کردم، فکر می کرد، من فکر می کردم آن را به پایان می رساند، اما در نهایت همه چیز توضیح داده شده و احساس نمی شود مجبور. من آن را خیلی دوست داشتم و امیدوارم که دو مطلب دیگر را بخوانم. * کتاب سوم که در طول ماراتن بوات کتاب خوانده می شود *

مشاهده لینک اصلی
من اول فیلم را تماشا کردم در حقیقت، کاملا به طور تصادفی بود که پسر عموی من و من، در میان این با صدای بلند، مجتمع خانواده مشغول، در سراسر نسخه فیلم در آمد و به طور کامل به داستان سوفی، صدف و کلسیفیر مکیده شد. بنابراین هنگامی که فیلم انجام شد و من با آه و ناراحتی دیدم که چیز خوبی دیگر پایان یافته بود، من فکر کردم که خواندن کتاب برای تمیز کردن طولانی مدت. از آنجا که همه می دانند که کتاب ها همیشه بهتر هستند، درست است؟ در این مورد، این کتاب همانطور که فیلم در دو روش بسیار متفاوت است. این فیلم برخی از آزادی ها را با روایات می گیرد، بعضی از شخصیت ها را دور بریزد و اهمیت بیشتری برای دیگران نسبت به کتاب داشته باشد؛ با این حال، تمام تغییرات انجام شده، کار را برای ارائه، و یا باید بگویم، داستان را از یک رسانه به یک دیگر انتقال دادند، اگر شما این کتاب را بخوانید، هیچ چیز در روایت فیلم وجود ندارد. فیلم و کتاب هر دو مهمترین قسمت رمان را حفظ می کنند: خصوصیات. اگرچه فیلم کودک را کمی عادلانه تغییر می دهد، شخصیت باقی می ماند. به هر حال، Howls Moving Castle بسیار شگفت انگیز است، شما بچه ها. من نمی دانم چرا شما هنوز خواندن / تماشای آن را داشته اید. بدیهی است که من برای بسیاری از زندگی خود تحت سنگ زندگی می کنم (همچنین به عنوان فیجی شناخته می شود)، بنابراین من حتی از آن شنیده ام اما بهانه ای برای شما نیست؟ داستان، قدم زدن، صدای روحیه دوست داشتنی، همه اینطور شگفت آور انجام می شود - آنها زیبایی داستان، زیبایی تخیل، خلاقیت را بدون اینکه زیر اهمیت خود دفن شوند، جشن می گیرند. من فکر می کنم این یکی از آن آثاری است که والدین وقتی فرزندانشان به سن خاصی می رسند، فرزندانشان را تحویل می دهند و اجازه می دهند تصورات خود را با داستان های قلعه، دیوید آتش و سوفی، غنی سازی کنند.

مشاهده لینک اصلی
من نمی توانستم به شما بگویم اگر من به خاطر این ها به دلیل Hayao Miyazaki به این چهار ستاره بدهم یا اینکه به این دلیل که نویسنده درباره کیک های خامه ای می نویسد واقعا رضایت بخش است، اما هنگامی که متوجه شدم این سه گانه بود، تقریبا گریه کردم، درست؟ ویرایش 03.12.15 - پس من یک ستاره را برداشتم چون یک شخص وحشتناکی هستم. اما واقعا، احساس می کنم که من بیش از حد در Miyazaki پمپ شده بود، بنابراین چهار ستاره من در واقع برای این صحنه بیکن و تخم مرغ در فیلم بود و به دلیل Calcifer توسط بللی کریستال ابراز شد و راه او پوسته تخم مرغ خورد ADORABLE.Once من بود قادر به جدا کردن کتاب از فیلم بود، من با خواندن بود که طراوت و جالب بود باقی مانده بود، اما عاشقانه بین صدای و سوفی غمگین و مسطح بود. من نمی خواستم عاشقانه توپ پنیر بالغ جدید، اما (مشاهده اسپویلر) [آنها حتی بوسه نیست و روح من را نابود کرد (پنهان کردن اسپویلر)]. من فکر کردم کمی سخت است که در مراحل بعدی پیگیری شود و من به یاد دارم که فکر میکنم @ این خیلی باورنکردنی است @ (شیاطین آتشین و زخم های خشمگین). من از طریق بسیاری از این کتاب را از بین بردم زیرا من اشتباه می کردم، خسته شدم یا مراقبت نکردم. هنوز سه ستاره به آن ها داده ام، زیرا فیلم ها از جایی شروع شده اند و دیانا جونز این داستان را در سرش عالی است. من فقط می خواهم در داخل تصورات خود را پرش کنم و یک روز در Market Chipping خرج کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قلعه متحرک


 کتاب رنگ جادو
 کتاب دوران حقارت
 کتاب سیرک میراندا
 کتاب کلاف پر گره
 کتاب همیشه با من بمان
 کتاب هرگز ترکم مکن