کتاب مادربزرگ سلام رساند و گفت متاسف است

اثر فردریک بکمن از انتشارات نشر نون - مترجم: نیلوفر خوش زبان-داستان فانتزی

مامان‌ بزرگ هفتاد و هفت ‌ساله است، چیزی نمانده هفتاد و هشت‌ ساله شود. او هم هفتاد و هفت‌ سالۀ چندان خوبی نیست. مردم می‌گویند پیر است، چون صورتش شبیه روزنامه‌ هایی است که توی کفش‌های خیس چپانده باشند، اما هیچ‌کس نمی‌گوید مامان‌ بزرگ به‌عنوان یک هفتاد و هفت ‌ساله زیادی سرش می‌شود. می‌گویند زیادی «سرخوش» است؛ این را با نگرانی یا عصبانیت رو به مادر السا می‌گویند که آه می‌کشد و می‌پرسد بابت خسارتی که مامان‌بزرگ وارد کرده چقدر باید غرامت بدهد. یا وقت‌هایی که مامان‌بزرگ تو بیمارستان سیگار می‌کشد و سیستم اعلام حریق روشن می‌شود و وقتی نگهبان‌ها مجبورش می‌کنند سیگارش را خاموش کند غر می‌زند و سروصدا می‌کند که «گندش بزنن، این روزها همه‌اش باید مراقب باشی کاری نکنی که به کسی بربخوره!» یا آن دفعه که مامان‌بزرگ توی باغچۀ بریت‌ماری و کِنت درست زیر بالکنشان یک آدم‌برفی درست کرد و لباس آدم‌بزرگ‌ها را تنش کرد؛ از دور مثل این بود که یک نفر از پشت‌بام افتاده باشد پایین...


خرید کتاب مادربزرگ سلام رساند و گفت متاسف است
جستجوی کتاب مادربزرگ سلام رساند و گفت متاسف است در گودریدز

معرفی کتاب مادربزرگ سلام رساند و گفت متاسف است از نگاه کاربران
من مادربزرگ را دوست داشتم، اما از خستگی از قصه های پری آن لذت بردم و سپس منتظر معانی پنهان خودم هستم. سرعت داستان خیلی آهسته بود و پاتوس کمی دشوار بود. من می دانم که بسیاری از خوانندگان این کتاب را دوست داشتند. شاید به دلیل انتظارات بالا من پس از مردی به نام اوک، اما این رمان فقط متاسفانه برای من مناسب بود. نقل قول های مورد علاقه: همه بهترین افراد متفاوت هستند \"نگاه به ابرقهرمانان. پس از همه، اگر ابرقدرتها عادی باشند، هر کس آنها را داشته باشد. اگر شما نمیتوانید از شر بدی خلاص شوید، باید آن را با چیزهای مفیدتر بالا ببرید.

مشاهده لینک اصلی
در سال هفت ساله Elsas، مادر بزرگ او ابرقهرمان است. او می گوید که او خوب است که متفاوت باشد و زندگی شما را همانطور که می خواهید بفروشد، همانطور که همیشه دارد، زمانی که مردم می گفتند که دختران نمی توانند این کار را انجام دهند، در مناطق جنگی، نجات یتیمان و رفتار ناپذیر در دوران پیری خود، مادربزرگ همچنین می گوید داستان های پری دریایی السا در یک دنیای جادویی که توسط شاهزادگان و شاهزاده خانم ها، اژدها ها و دیگر موجودات افسانه ای که السا می تواند در تخیل او عقب نشینی شود، قرار گرفته است. بنابراین هنگامی که مادر بزرگ الساس می میرد، او تنها دوست خود را از دست می دهد و هیچ کس برای محافظت از او از واقعیت بودن متفاوت نیست. اما مادربزرگ پیش بینی کرده است که پس از مرگ او السا را ​​به تلاش برای ارسال حروف به مادران نیاز دارد تا عذرخواهی کنند، و السا را ​​به بسیاری از شخصیت هایی که از جهان خیالی او می شناسد معرفی می کند. من فکر کردم این یک داستان شگفت انگیز و لمس بود. او واقعا توضیح نداده است که چگونه السا خیلی متفاوت است و او در مدرسه آن را انتخاب کرده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، اما او برای سن او بسیار روشن است و نه یک دختر کوچک معمولی، ترجیح می دهد به عنوان مرد عنکبوتی به جای یک شاهزاده خانم یا پری لباس را ترجیح دهد. او در کمیکهای ابرقهرمان، جنگ ستارگان، هری پاتر و با استفاده از دستور زبان و املای صحیح ضبط شده است تا او با همسالانش مشکل ساز باشد. هوشمندانه بودن الساس و خرد او در خواندن احساسات دیگران، به نظر می رسید که سن او به اندازه کافی پیش می آید، با توجه به این که زندگی منسجمی را رهبری کرده است، اما شاید لازم باشد قبول کنیم که رابطه غیر معمول او با مادربزرگ بسیار متفاوت او را عاقل تر از سال های او من دوست داشتم که مادربزرگ افسانه ای برای السا تنظیم کرده بود که السا به راه انداختن و حمایت از دنیای واقعی که السا زندگی می کرد و به او کمک کرد تا با مرگ مادربزرگش، پدر و مادرش ازدواج کند، و تولد متولد نیمه برادرش، مقابله کند. او همچنین می تواند یک داستان عالی را بیاموزد، یکی از نقاط قوت Fredrik Backmans، درک او از طبیعت بشر در ایجاد شخصیت های شگفت انگیز و اصلی است. نه تنها Elsa و Granny فرد و منحصر به فرد است، اما شخصیت های پشتیبانی مانند Wolfheart، Alf، Britt-Marie و Wurse به طور کامل با تمام معایب و ضعف های خود شکل می گیرد. در این کتاب بسیاری از طنز ها نیز وجود داشت که لحظات با صدای بلند و بعضی گفتگوهای عالی را می شنیدند. بسیار توصیه شده!

مشاهده لینک اصلی
Î ± Ï € • νΠοΠ\"من ... من € οÎ\" من ... γΠ\"من ... من € Î ± κο Ï Î ± Ï Î¼Ï ... θι μÎμ € οÎ\" من ... من € Î ¿من \"من ... σΠ· μΠ± νÏ\" ικΠκΠ± ± ± کنم من ι σοβΠ± μΠ· Î½Ï ... μΠ± من \"من ± .σÏ\" Î ± کنم من · من ν ‡ Î · ± Î'ιΠβΠ± Î¶Î¿Î½Ï \"من ± من، من\" من ο \"ιγο ÎºÎ¿Ï ... من Î ± σÏ\" من · Î ± Ï ÎºÎ ± Ï € ο \"ιÏ، ÎμξισÏ\" من · Î¿Ï ÏƒÎμιÏ، من \"من · من، من γιΠ± ± γιÎ، σÏ\" من · · ν ÎμγγονΠ(من € Î¿Ï ... ÎμινΠ± Ï € Î ± ι Î ± Ï ... Î¼Ï Î¸Î¹Î ± μÎμ I'i Î ± Ï ... κοÏ، κΠ\"من €) σÏ\" من · ÏƒÏ ... νÎμÏ ÎμιΠ‡ ± Ï ‰ ομÏ، κΠ± Ï € Πι »من · σιάζονÏ\" من Î ± ، من € Ï Î¿Ï، من \"من ο\" ÎμÎ \"Î¿Ï ،،، οÎ\" Î ± Î ± من ... من \"Î ± ± ÎμÎ'ÎμσΠν μÎμÏ\" من ± Ï ... Î¾Ï \"ο من ... من μÎμ ÎμνΠν ± Ï € οΠ\"من ... من † Î¿Î¼Î¿Ï Î¿ من\" من € Î¿Ï Î¿ κΠ± ι Î'οθΠ· ± Ï € κÎμ ÎμνΠοΠ\" من ... من † Î¿Î¼Î¿Ï Î¿ μΠ· Î ± Î½Ï ... μΠ± Ï € ΠγΠ± · من، من ± Ï € ÎμνΠ± Î½Ï \"ι σÎμ κΠ± θÎμÏ\" ι Î'ιΠ± Ï † Î¿Ï ÎμÏ \"ικο κΠ± Ï € ι @ ÎμÏ Î¹ÎμÏ Î³Î¿ @ σÏ\" Î ± Î ± μΠ\"ιΠμΠ± ± من، .Î'σÏ\" Îμιο، Î³Ï Î · Î³Î¿Ï Î¿، μÎμ Ï € οΠ»من» Î ± هری پاتر مراجع (ماهواره)، μÎμÏ Î¹ÎºÎ¿Ï ... من، من من من • ¥ ¥ £ Î Ï Î¡ÎŸÎ§ÎŸÎ ‡ Î ± Ï Î ± ÎºÏ \"من · من ÎμÏ ، κΠ± Ï € ι μÎμ οΠ»من» من · ÏƒÏ ... γκινΠ· · σΠγιΠÎμμΠ± ± من، من € Î¿Ï ... μΠ± من، من »Î ± ÎμÎ¹Ï € Îμι κομΠ· (- Ï € Î Î½Ï ± \"Î ±) μιΠγιΠ± ± Ï € γιΠ± Î · من Î¿Ï ...\" من ± Î · ν ÏƒÎ¿Ï ... من € ÎμÏ من · من من ‰ Ï Î¹Î'Î ± ± μΠ(κΠ± Ï ‰ ι ισÏ، Î ± κομΠ· ÎμινΠ± ι، ÎμÏƒÏ \"‰ است که من ± ι κΠ± Ï € ο Î¼Î ÎºÏ ± کنم من ... ±).

مشاهده لینک اصلی
3.5â € ... sËlsa در خانه بزرگ با مادر و جورج زندگی می کردند؛ مادر بزرگ او در طبقه بالا زندگی می کردند و السا بیشتر وقت خود را با مادربزرگش گذراند. زندگی در خانه در آپارتمان های مختلف Alf، Britt-Marie و کنت، Maud و Lennard و خانم در دامن سیاه و سفید بود. بعضی ها خوب بودند، بعضی ها نبودند اما مادربزرگ السا را ​​به سرزمین اصلی تقدیم کرد - اغلب روزها - پر از افسانه ها و رویاها، السا دوست داشت از پادشاهی میوماس بازدید کند. السا تنها یک دوست داشت که تقریبا هشت سال داشت و مادر بزرگ بود که هفتاد و هفت سال داشت. او می تواند واقعا سریع اجرا شود از دست دادن مدرسه در مدرسه به دلیل اینکه او متفاوت بود، چگونگی یادگیری او را اجرا کرد ... مادر السا باردار بود - هالفی (آنها نمی دانستند که آیا پسر یا دختر بود) احساس السا کرد از انواع â € \"حسادت. پدر با Lisette و دو فرزندش زندگی می کرد؛ او هر هفته آخر هفته با پدر باقی ماند. اما زمانی که مادربزرگ فوت کرد السا خراب شد؛ چگونه مادربزرگ او را ترک کند؟ چرا او باید بمیرد؟ السا قبل از اینکه مادربزرگ بمیرد کار شکار گنج را درست انجام داد - نامه ای که السا مجبور بود آن را پیدا کند، و سپس یکی از آن ها بعدا بعد. نامه های عذاب مادربزرگ به بزرگترین ماجراجویی Elsa منجر شده است - او عاشق خشم و هیولا بود که او پیدا کرد - اما مخفی کردن آنها موضوع دیگری بود. همانطور که ماجراهای السا گسترش یافت، او چیزهایی را درباره همسایگانش پیدا کرد و در رابطه با آنها به مادربزرگش اندیشید. آیا او این پاسخ را پیدا می کند؟ آیا او متوقف کردن از دست دادن مادربزرگ خود را بسیار؟ مادربزرگ من از من خواسته است به شما بگوید با عرض پوزش توسط فردریک Backman داستان بعدی پس از فیلمبرداری مردی به نام اوو که من دوست داشتم. من می ترسم که من این را خیلی دوست نداشتم - زمانیکه به صدای السا گوش می کردم، زمان زیادی را صرف کردم. کودک با تقریبا هشت ساله قطعا متفاوت بود و استفاده مداوم از ویکی پدیا سرگرم کننده بود. او یک فرزند بسیار هوشمند است، اما بسیار نایو نیز هست. غم و اندوه قلب خود را در از دست دادن مادربزرگ محبوب خود را که قهرمان او بود تمام زندگی خود را - محافظت از او را از زندگی خرابکاری؛ به هر حال حمایت از او را که Grannies انجام فوق العاده خوب انجام داد. افسانه ها طولانی و مکرر بودند. وجود خواهد داشت بسیاری که این داستان فوق العاده را به همان اندازه که یک مرد به نام اوو - که من آرزو داشتم را دوست دارم. اما من هنوز هیچ توصیه ای برای توصیه به همه ندارد. با تشکر از NetGalley و ناشر برای کپی من برای خواندن و بررسی.

مشاهده لینک اصلی
مادر بزرگ من Saysâ € | @ داشتن یک مادربزرگ مانند ارتش است. این مزایای نهایی کودک بزرگ است: دانستن اینکه کسی در کنار شما است، همیشه، هرچه جزئیات. حتی وقتی اشتباه میکنی به خصوص در واقع، در واقع. مادر بزرگ هر دو شمشیر و یک سپر است ... @\nâ € • فردریک Backman، @ مادربزرگ من از من خواسته است به شما بگوید متاسفم @ (عکس خانواده از مادربزرگ مادر من) حتی از فراز قبر، کلمات مادر بزرگ من به عنوان شمشیر و سپر خدمت می کنند، به طوری که بسیاری از معنی چیزها ... لزوما در شکل سنتی، فونتیکی نیستند، اما بیشتر در بازنگری های ایدئولوژیک فضل فکری نسبی است. در خنده مادران من، من می شنوم که انعکاس های انحرافی از حیله گرایانه شگفت زده لذت بخش او. در خاله های من، با شناختن لبخند، گرمی از خوش بینی و فریب خوردگی خود را گرامی می دارم. در عمه های من قدرت شخصیت، من نگاه اجمالی او را از راهنمایی پرشور و بیمار نگاه کنید. در روابط نزدیکی فرزندان و نوه های او، من شاهد رویکرد بی نظیری از ارتباطات و حمایت های او هستم. در عموزاده های من ملایم و دوست داشتنی از آغوش فرزندان خود را در حال رشد، من دانش خود را از ایمان و مهربانی دراز کشیدن برای پیدا کردن یک اعتماد دوباره به نسل به comeâ € | گردان از مادربزرگ Feisty ... در واقع، مادربزرگ بسیار عزیز و جای خاصی در قلبهای ما، حتی در مواردی که ما در کتاب فریبنده بکامن شاهد آن هستیم، شاهد غم انگیز فردریک Backmans هستیم. \"مادربزرگ من از من خواسته است که به شما بگوید\" متاسفم \":\" ژننی هفتاد و هفت ساله است که در هفتاد و هشت سالگی [ ,null,null,3],…] but no one ever accuses Granny of being grown-up for her age.",null,null,3],‘Perky,’ people sometimes say to Elsa’s mum, looking either fairly worried or fairly angry as Mum sighs and asks how much she owes for the damages.",null,null,3],[…] They also say that Granny is mad, but in actual fact she is a genius.",null,null,3],It’s just that she’s a bit of a crackpot at the same time.",null,null,3],She used to be a doctor, and she won prizes and journalists wrote articles about her and she went to all the most terrible places in the world when everyone else was getting out.",null,null,3],She saved lives and fought evil everywhere on earth.",null,null,3],As superheroes do.†For our almost eight-year-old protagonist, the precocious Elsa, Granny is her whole world… Granny’s army of support backs her up whenever she doesn’t fit in or even when she gets",null,null,3],bullied and bruised at school.",null,null,3],The lonelier little Elsa gets in the real world, the larger her fantastical battalion in the “Land-of-Almost-Awake†grows and envelops to come to her rescue.",null,null,3],An Intricate Web of Fairy Tales...Elsa’s grandmother intricately weaves a marvelous web of fairy tales in order to help her grand-daughter to understand the confusing world-at-large: “Granny has been telling these fairy tales for",null,null,3],as long as Elsa can remember.",null,null,3],In the beginning, they were only to make Elsa go to sleep, and to get her to practice Granny’s secret language, and a little because Granny is just about as nutty as a granny should be.",null,null,3],But lately the stories have another dimension as well.",null,null,3],Something Elsa can’t quite put her finger on.†Stories become at once both completely realistic -- and at the same time, entirely fabricated: “Elsa remembers how Granny said that, ‘the best stories are never completely",null,null,3],realistic and never entirely made-up.’ That was what Granny meant when she called certain things ‘reality-challenged.’ To Granny, there was nothing that was entirely one thing or another.",null,null,3],Stories were completely for real and at the same time not.†The Traumatic Threads of the Past...In time we learn that Granny’s @reality-challenged@ superpowers are also her downfall, as we start to slowly unravel the",null,null,3],traumatic threads of history that propel these otherworldly creations into existence.",null,null,3],A complicated past, that intertwines the close-knit band of community misfits, begins to sneak into the fray of understanding – nudging us out of the realm of the purely make believe: “So many hearts broke the day Elsa was born.",null,null,3],Shattered with such force by the wave that the shards of glass were dispersed all around the world.",null,null,3],Improbable catastrophes produce improbable things in people, improbable sorrow and improbable heroism.",null,null,3],More death than human senses can comprehend.",null,null,3],[…] Elsa’s granny lived in another rhythm from other people.",null,null,3],She operated in a different way.",null,null,3],In the real world, in relation to everything that functioned, she was chaotic.",null,null,3],But when the real world crumbles, when everything turns into chaos, then people like Elsa’s granny can sometimes be the only ones who stay functional.",null,null,3],That was another of her superpowers.†It’s strange how close love and fear live in proximity to each other, says Granny.",null,null,3],In the real world, terribly frightening things do indeed happen -- but somehow the graces of unconditional familial love and ongoing community support help us to find our way to a more solid ground of foundational solace: “People in the real world always say,",null,null,3],when something terrible happens, that the sadness and loss and aching pain of...",null,null,3]]

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مادربزرگ سلام رساند و گفت متاسف است


 کتاب خوشبختانه شیر
 کتاب انجمن رز
 کتاب پدی کلارک
 کتاب غول مدفون
 کتاب اسطوره
 کتاب فلورا و اولیس