کتاب مترسک و خدمتکارش

اثر فیلیپ پولمن از انتشارات پریان - مترجم: فرزاد فربد-داستان فانتزی

در منطقه‌ای روستایی، مترسکی را صاعقه می‌زند و او جان می‌گیرد. مترسک با پسربچهٔ ‫بی‌خانمانی آشنا می‌شود و او را به عنوان خدمتکار خود انتخاب می‌کند تا هر دو راهی سفری پرماجرا شوند.


خرید کتاب مترسک و خدمتکارش
جستجوی کتاب مترسک و خدمتکارش در گودریدز

معرفی کتاب مترسک و خدمتکارش از نگاه کاربران
پس از یک پیچ زدن به نور، یک زخم رو به زوال می کشد، او به زندگی می پردازد و خدمات پسرانی را به نام جک که بنده او می شود، درگیر می کند. Scarecrow مانند هیچ شخصیت دیگری نیست، سرگردان و پرشور است، او به طور کامل در شگفتی های کوچک جهان غوطه ور است و کاملا هنجارهای اجتماعی را فراموش کرده است. جک به عنوان یک راهنمای برای The Scarecrow در طول ماجراهای خود عمل می کند - اما این به هیچ وجه یک طرفه نیست، او نیز در زمان نیاز به نیاز به The Scarecrow پیدا می کند! این همکاری بین این دو شخصیت است که باعث می شود داستان بسیار دلربا و لذت بخش . داستان اگر پر از زندگی و طنز است، و هر کودک KS2 را تحسین می کند. من این کتاب را به طور کامل توصیه می کنم و دوست داشتم ماجراهای The Scarecrow و Jack را ببینیم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب خیلی خوب بود، من خیلی خوشحالم که بر این کتاب تردید کردم. بسیاری از مردم می توانند تن از این کتاب را از جهات مختلف تفسیر کنند، اما من می خواهم به اشتراک گذاشتن این که چگونه تن را در این کتاب تفسیر کردم. من اعتقاد دارم که لحن همانگونه است که کلمات گفته می شوند و به سمت خواننده منتقل می شوند. در این کتاب احساس می کنم شخصیت سعی دارد با کلمات نشان دهد که عذاب آورترین فرد نیست. و همچنین هنوز هم سعی می کنیم نشان دهیم که برای صحبت کردن با یک بدبختی معمول نیست. من این کتاب را کاملا دوست داشتم و من خیلی خوشحالم، آن را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** این کتاب برای من سخت بود برای ادامه خواندن. من فکر می کنم این موضوع به دلیل خط داستان و مسخره ترین داستان و طنز بود. کل کتاب به نظر می رسید احترام به دون کیشوت، که همچنین در مورد ماجراهای یک افسون احمق و وفادار او گفت. در حال فانتزی، این داستان دارای یک جامعه پرنده صحبت می کند که به مسخره بودنش افزوده می شود. در نهایت، همه چیز برای ترسناک، پرندگان و بنده کار می کند، بنابراین هیچ تعجبی وجود ندارد. همانطور که می بینید، من به طور کلی فریاد نزده بودم.

مشاهده لینک اصلی
نمی فهمم بنابراین خدمتکار می عروسک نی ngikut2 و وپیش با هدف که او هرگز ندیده بود؟ سپس من نمی توانم با هر یک از شخصیت های کتاب اتصال، بنده خیلی مطیع، نی بسیار از خود راضی ... طرح خسته کننده، هیچ بخشی از داستان است که من را کنجکاو کرد دقیقا ga را میخواهید به صفحه بعدی بروید

مشاهده لینک اصلی
من به نسخه صوتی این کتاب گوش دادم این کتاب کاملا غریب و لذت بخش بود. راوی فوق العاده بود. از راه شگفت انگیزی که در آن گفتوگو را تحویل گرفتم لذت برد. همانطور که داستان پیشرفت کرد، بیشتر و بیشتر آگاه شدم که این کتاب یک جواهر جلا بود. وقتی که من ناراحت شدم که چه کسی نویسنده بود، آن وقت بود. البته این کتاب خوب بود! من دوست Pullman!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مترسک و خدمتکارش


 کتاب اسطوره
 کتاب حقیقت غاری است در کوه های سیاه
 کتاب جادوی چپکی - سنگ بکس
 کتاب کلاف پر گره
 کتاب هری پاتر و زندانی آزکابان
 کتاب جویندگان مقبره 1