کتاب هری پاتر

اثر جی.کی. رولینگ از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: ویدا اسلامیه-داستان فانتزی

داستان های هیجان انگیز هری پاتر، جادوگر جوان در حال تمرین، جهان را با طوفان گرفته اند و طرفداران نمی توانند به اندازه کافی از دنیای جادویی هاگوارتز و فراتر از آن دست یابند. اگر شما یکی از کتابهای هری پاتر را خریداری می کنید، ما تضمین می کنیم که بعدا ... و بعدی ... و بعد - پس چرا همه آنها را نداشتید، درست در نوک انگشتانتان؟ با مجموعه هری پاتر جعبه ای (سال ها 1-7)، بارنز و Noble.com یک خرید ساده برای کتابخانه هری پاتر خود را ارائه می دهد! به آسانی به عنوان موج جادویی جادویی، شما می توانید تمام هفت کتاب هری پاتر را در یک خانه به شما تحویل دهید. هری پاتر و جعبه مجموعه شامل نسخه های Hardcover هری پاتر و سنگ جادو، هری پاتر و اتاق اسرار، هری پاتر و زندانی Azkaban، هری پاتر و گلوله آتش، هری پاتر و نظم ققنوس، هری پاتر و شاهزاده دورگه و هری پاتر و شاهزادگان مرگ. این کتاب ها به راحتی در یک جعبه تزئینی، تنه مانند با دسته های محکم و قفل محرمانه بسته بندی می شود و شامل برچسب های تزئینی است! بنابراین مجموعه را خریداری کنید و حتی یک لمس مضر Locomotor Mortis که توسط لرد لوهان ولدم انجام می شود را خریداری کنید ... (oooops، متاسفم - او-چه کلا-نباید-نام گذاری شده) می تواند از طریق لذت بردن از همه ی شما رمز و راز، ماجراجویی، فتنه و البته سحر و جادو که مگلا در سراسر جهان به نظر نمی رسد به اندازه کافی دریافت کنید. نگه داشتن در تنگ - آن را به یک سوار دم دست است!


خرید کتاب هری پاتر
جستجوی کتاب هری پاتر در گودریدز

معرفی کتاب هری پاتر از نگاه کاربران
خیلی وقت پیش تمام کتاب های رولینگ رو خوندم. واقعا عالی بود. استعداد فوق العاده ای داره.

مشاهده لینک اصلی
کتابی درباره مرگ.
چه کسی میمیرد؟
چه کسی زنده می ماند؟
چرا میمیرد؟
چرا زنده می ماند؟
چگونه میمیرد؟
چگونه زنده می ماند؟
و...
چگونه می توان نمرد؟

مشاهده لینک اصلی
من کتاب ها را خواندم و به سی دی ها گوش دادم. داستان درباره اینکه چگونه به طرفداران HP تبدیل شد: من خواننده مشتاق هستم و سالها پیش، زمانی که کتابهای هری پاتر برای اولین بار به ایالات متحده آمدند و باعث چنین احساساتی شدم، من از آنها خوشم آمد. من یک طرفدار بزرگ فانتزی نیستم، بنابراین فکر کردم خواندن درباره جادوگران و غیره برای من نیست. این به عنوان مادر دو فرزند خردمند بود که من تلاش کردم کتابها را به پایان برسانم، و من خیلی خوشحالم که من در این مجموعه درخشان و شگفت انگیز از دست نرفتم. بچه های من و من در یک ناخوشایند بودند. پس از یک روز طولانی تدریس، من از مدرسه آنها را انتخاب کردم. خانه سوار ما کاملا ناخوشایند بود. همه سه نفر ما خسته و خشن بودند. بچه ها به طور دائم بیکردند یک روز من یک طوفان مغزی داشتم. من کتابخانه را متوقف کردم و اولین کتاب هری پاتر را بر روی نوار برداشتم. تغییر جادویی در ماشین ما رخ داده است! سواری های طولانی و خسته کننده توسط ما شروع کردیم به سفرهای روزانه ما. گوش دادن با هم زمان کافی بود - بهترین قسمت از روز ما! داستان جیم دالس سری واقعا جادویی است. صدای او صدها روش مختلف را برای انتقال شخصیت های مختلف و شخصیت های خود تغییر می دهد. او هیجان آور به داستانهایی بود که فقط اعتیاد آور بود. بچه های من و من طرفداران مشتاق هری پاتر شدیم، و ما به کتاب های نیمه شب کتاب های 6 و 7 رفتیم. هری به ما کمک کرد تا طلاق طولانی و تند و زننده را به دست آوریم. من به عنوان متخصص هری پاتر (و کتاب بزرگترین طرفدار) در مدرسه من شناخته شدم. من حتی یک سمپوزیوم HP در لاس وگاس یک تابستان رفتم، دوره های خودم را با دیگر طرفداران HP گذراندم. HP زندگی من را به نحوی مثبت تغییر داد. من همیشه برای J.K سپاسگزارم راولینگ برای به اشتراک گذاشتن داستان باور نکردنی خود را با همه ما.

مشاهده لینک اصلی
10 فوریه 2016: 14. 99 دلار در Kindle

مشاهده لینک اصلی
من از همه این کتاب ها را دوست دارم پس از چاپ کتاب دوم، من به دنیای هری پاتر رفتم. من از هر كتاب هر كدام از راههايشان لذت بردم. من اولین کتاب را دوست داشتم زیرا به من کمک کرد تا مجددا به جادو اعتقاد داشته باشم، همانطور که در زمان کم بودم. من کتاب دوم را دوست داشتم چون باید دید که هرموئین به عنوان یک جادوگر قوی تر رشد می کند. من شخص سوم را دوست داشتم چون هری شروع به گام به سمت نقش خود کرد و خیلی اتفاق افتاد. این کتاب هیجان انگیز بود، به دمینورز، آذکان، زندانیان فرار کرد و در مورد اینکه چگونه پدر و مادر هریس درگذشت، بیشتر بود. من چهارمین نفر را دوست داشتم چون اژدها، اسفینکس، مارپیچها و ولدمورت در نهایت با قدرت کامل وارد کتاب شد. این اقدام هیجان انگیز و بدون توقف بود. من پنجم را دوست داشتم چون دوست داشتم از umbridge متنفرم این خیلی عالی بود که هری شروع به قدم زدن به نقشش به عنوان یک رهبر و مبارزه علیه ولدمورت کند. من ششم را دوست داشتم چون در نهایت توانستیم به زندگی و ظهور ولدمورت نگاه کنیم. من همچنین به زندگی و ذهن آلبوس دامبلدور غرق شدم. من به ویژه برای اولین بار شش کتاب را دوست داشتم؛ مهم نیست که چگونه سعی کردم، نمی توانم حدس بزنم چطور پایان می یابند. من فکر می کنم دوم، حتی اگر آن را حداقل مورد علاقه بود آن بزرگترین تعجب پایان بود! من یک استعداد دارم من می توانم پایان دادن به فیلم ها و کتاب ها اما j.k. رولینگ همواره حدس زده است. حداقل تا کتاب هفتم. البته من در مورد حرمت های مرگبار هیچ نظری نداشتم، اما تمام قسمت های اصلی را حدس زدم. در حال حاضر من 7 را دوست داشتم زیرا تمام شش کتاب دیگر را با هم به ارمغان آورد. من قادر به دیدن هری از پسر به مرد بودم. من دوست داشتم که نویسنده ما را به آینده و حمام خانواده هارسی برد. اینها همه کتابهایی است که من می توانم آن را بخوانم. فورا یک جمله را می خوانم که فورا در دنیای جادویی هری پاتر باز می شود.

مشاهده لینک اصلی
خواندن این به تازگی، فقط به احساس نوستالژی که به معنای واقعی کلمه از طریق رگ های من فرار هنگامی که من یک نوجوان بودم. من عاشق هری پاتر، وسواس فهمیدم. من هیچ وقت امید خود را به دعوت مخفی به هاگوارتز و یا کشف یک جهان جادویی مخفی ندیدم. هر چیزی که فکرش را بکنید، آرزو می کنم. وقتی که من این را مطالعه می کنم و من فکر می کنم همه چیز عالی در مورد این فانتزی، من به یاد داشته باشید چقدر من نفرت دارم که رشد کرده است. من از این متن متنفرم من می دانم عمیق است که من هنوز یک دختر کوچک در داخل است. من نمی فهمم چرا برخی از افراد به معنی و یا از من در مورد چیزهای عجیب و غریب رشد کرده اند، مثل پرداخت صورتحساب، یا قدمت، و یا مسئولیت یک نقطه پارکینگ. این بمکد من همیشه در معرض خطر انتخاب نیستم که رشد کنم. به همین دلیل من یک راه جدید برای فرار از سرزنش های آنها طراحی کردم. من وانمود میکنم که خارج از منزل بزرگ شده و در مکان امن و شاد، بیمارم خودم هستم. خنده دار است که چگونه این بهترین من می شود، زیرا هری پاتر به من یادآور دوران کودکی است. من با ماجراهای harrys بزرگ شدیم. زمانی که آنها شخصیت های انتخابی برای فیلم های هری پاتر بود، من دقیقا همین سن را داشتم اما امت واتسون (هنوز هم هستم

مشاهده لینک اصلی
Welp من انجام دادم. من نهایت این را انجام دادم. من غرق شدم من کتاب کامل صوتی را که توسط استفان فرای دوست داشتنی خوانده می شود نگه داشته ام. (نوار کناری، من کوچکترین تمایل به خواندن این چند ماه گذشته داشتم؛ کتاب های صوتی به تازگی تبدیل شده اند.) به عنوان کسی که فقط دیدم فیلم ها - هرگز با کتابهای بزرگ رشد نکردند، چون خواننده به عنوان یک بچه نبود. من تعجب کردم که چند تفاوت میان کتاب ها و فیلم ها وجود دارد. این کتاب ها تجربه های عمیق تر و همه جانبه ای را احساس می کردند در حالی که فیلم ها همانند عکاسان زرق و برق دار و در عین حال عجیب و غریب بود. من واقعا نمی توانم بگویم در مورد مجموعه هایی که چنین وضعیت افسانه ای را به دست آورده اند. من همیشه کنجکاو بودم که بفهمم آیا واقعا واقعا باور نکردنی بود، چون همیشه به من مربوط بود و خوب، آره. این است. این سری معامله واقعی است. و رویلینگ قطعا معامله واقعی است. سگ، سگ

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هری پاتر


 کتاب ادامه بده
 کتاب یک سرمگس توی سوپم افتاده!
 کتاب توله دراکولا
 کتاب الدست
 کتاب آواز ملکه
 کتاب فرانکنشتاین