کتاب کورالاین

اثر نیل گیمن از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: مهسا ملک مرزبان-داستان فانتزی

وقتي کورالاين براي يافتن خانه‌ي ديگري که کاملا شبيه خانه‌ي خودشان بود، از در رد مي‌شود، چيزها به نظر عجيب مي آيد. يک مادر ديگر آنجاست و يک پدر ديگر که از آن مي‌خواهند پيششان بماند و دخترشان شود. مي‌خواهند عوضش کنند و هيچ‌وقت نگذارند برود.
کورالاين مجبور ميشود براي نجات خود و بازگشت به زندگي عادي تمام دل و جراتش را جمع کند و بجنگد. داستاني خلاقانه، ترسناک، مخوف و در نهايت مثبت.


خرید کتاب کورالاین
جستجوی کتاب کورالاین در گودریدز

معرفی کتاب کورالاین از نگاه کاربران
خزنده، خزنده، خزنده. این کتاب باعث شد من احساس کنم که Id فقط از رویای ناراحت کننده ای که من نمی توانم بیدار شوم، از خواب بیدار شدم، اما نمی توانستم به یاد داشته باشم. و فیلم به نظر می رسد وحشتناک است.

مشاهده لینک اصلی
نیل گیمان یک داستان زیبای خنده دار را به طوری که یک عنکبوت وب سایت بی نظیر او را می پوشاند، می پوشاند. * چهره پوکر * این داستان از کورالاین جونز جوان است که با پدر و مادرش به خانه جدیدش می رود. او یک بچه کوچک پر جنب و جوش است که دوست دارد به کشف و بازی در اطراف. اما پدر و مادر او بسیار مشغول هستند و به سختی می توانند با او بازی کنند. بنابراین، زندگی برای خانم جوان بسیار خسته کننده است. اما در آن صورت، او یک درب می یابد. * اوه، اوه، آیا به دنیای دیگر پر از حیوانات صحبت می کند و شخصیت های شگفت انگیز منجر می شود؟ *\nبله، اما ... مثل آلیس در سرزمین عجایب و نرنیا؟\nبه من اعتماد کن، بچه .. این چیزی است که مانند سرزمین عجایب یا نرنیا نیست! نیل گیمان یک داستان عالی که می تواند در عین حال همه چیز را وحشت زده، الهام بخش، خنده دار، هوشمندانه و تخیلی کند، ساخته است. @ مادر شما قبر؟ @ @ اوه بله، من او را در آنجا خودم قرار داده ام. و هنگامی که من پیدا کردم او در تلاش برای خزیدن، من او را عقب. @ در واقع، نوع خزنده ایستادگی کردن است. و شما کورالین جونز را دوست دارم هنگامی که شما در این کتاب او را ملاقات، به من اعتقاد دارم! -------- ------------ فلسفه گربه ها نامهای خاصی ندارند. مردم نام دارند زیرا آنها نمی دانند چه کسانی هستند. گربه ها دقیقا می دانند که چه کسی هستند، بنابراین آنها نیازی به اسامی ندارند. به هر حال به اندازه کافی، این به من معنی کامل داد!

مشاهده لینک اصلی
نیل گیمان، کورالین (هارپر، 2002) من دقیقا مطمئن نیستم که چه چیزی در مورد این سنگ قیمتی. کتاب یک بچه است، اما کتاب کودکانه ای نیست. رمان فانتزی / ترسناک، اما رمان فانتزی / ترسناک نیست. این شباهت های جزئی به حدود صد کتاب است که در طول سنین، هر دو کودکان و بزرگسالان یافت می شود، اما هیچ چیز به اندازه کافی قدرتمند نیست که نفوذ نامیده شود (حداقل، نه کسی که قلبش را بر روی آستین خود می کشد). درباره بهترین چیزهایی که می توانم بگویم، یک نسخه بسیار تیره تر از Roald Dahls Matilda با یک نوشیدنی از راز باغ، یک لمس یا دو نکته Neverwhere و یک تکه Wendy Walkers Secret Service فقط برای شادی است. و تعداد زیادی از طعم های زیر در زیر شما حس می کند، اما واقعا قادر به قرار دادن انگشت خود را. Coraline یک دختر است که بسیار با خسته کننده است. در حالی که کاوش می کند، او متوجه می شود که یک درب در اتاق نشیمن، که پشت آن همواره دیوار آجر است، در حال حاضر یک تونل به آنچه که او فرض می کند، مسطح در طرف دیگر است. اما زمانی که او می رود، او یک جهان جایگزین عجیب و غریب پیدا می کند که والدینش دکمه هایی برای چشم ها دارند، چیزهای جالبی هستند، و جهان به فراتر از باغ پایان می دهد ... گیمن در مصاحبه بعد از کتاب (تنها در نسخه ی کتاب الکترونیکی) که کورالاین معمولا توسط کودکان به عنوان یک داستان ماجراجویی دیده می شود، توسط بزرگسالان به عنوان یک رمان وحشت است. البته هر دو درست هستند. این یک تفکر دوست داشتنی از هر دو است، در سبک کتاب کودک تقریبا کلاسیک (در کودکان کتاب های قدیمی، از افسردگی و یا قبل از آن، و پس از آن Coraline در نظر گرفته) اما بدون صحبت کردن به مخاطبان مورد نظر خود را گفت. کورالاین یک شخصیت زیبا و جذاب است، همانطور که بسیاری از آثار کتاب نیز به چاپ رسیده است. معامله ای عالی برای لذت بردن از اینجا وجود دارد؛ این به راحتی گیمن ها را از خدایان آمریکایی کنار گذاشته است. اگر شما از آن اجتناب کرده اید زیرا فکر کردید که این یک کتاب بچه بود، دوباره فکر کنید. ****

مشاهده لینک اصلی
یکی از najdražih خاطرات سنگین italaÄ از دوران کودکی آلیس من به معجزه یکی از najstraÅ¡nijih است و، به صداقت. من فکر می کنم اولین کابوس در رابطه با برخی از کتاب ها پس از خواندن آلیس بود. در حال حاضر در حال حاضر ضعیف ‡ ‡ رویای PM دریا، اما من می دانم که آن را سوراخ، و خرگوش، و کسانی که ملکه وحشتناک بود ... PopriliÄ اما سال بعد من ماجراجویی شترمرغ Mrąa از یخ یکی دیگر از دختران لذت می برد. Posted'm اکنون مسن تر، بالغ تر است (اگر چه بسیاری složili با) و شجاع، در این زمان در شب ‡ نمی شود وجود ندارد، اما doživljaj تقریبا به همان اندازه قابل توجه بود. منskoro می گویند به همان اندازه @ به دلیل آلیسا هنوز عشق اول، و کورالاین به عنوان یک دختر به خوبی تربیت ICA باید بدانند که در آن محل و poÅ¡tuje قدیمی :) به هر حال، کورالاین است یک بار دیگر یک افسانه فوق العاده برای یک کودکان بزرگتر کوچک او و بزرگسالان از سازنده نیل گیمان. باور من می گویند، حتی تراموا Vožnja در سرد اکتبر صبح može به نوبه خود به یک ماجراجویی هیجان انگیز، اگر دست را به افراد مناسب سفر.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب باعث می شود که من واقعا صلیب را از دست بدهم فیلم 3d زمانی که آن را خارج شد. قطعا چیزهایی هستم که دوست دارم همه چیز را در چهره من ببینم. من فکر می کنم اگر من این را به عنوان یک دختر جوان خوانده ام، این یکی از کتاب های مورد علاقه من تا کنون خواهد بود. به عنوان یک (فیزیکی) بالغ، من از آن لذت می برم، اما من در زندگی من بیش از حد به عنوان خوانده شده از آن ترس، و یا از آن غافلگیر شده است، که شرم آور است. من میخواهم این بازبینی را به درخواست مردم برای ترساندنم انجام دهم. وقتی که من کمی بودم، برادر من زیر تخت من پنهان شد، تا زمانی که من فقط به حال خوابیدن به خواب، و سپس پرش به من ترساندن. کار کرد زمانی که من کمی بزرگتر بودم و او به من مهد کودک بود، او فیلم های ترسناک را اجاره می کرد و من را با آنها تماشا می کرد. او هرگز من واقعا دوست نداشت. بنابراین، اما اکنون برای من ترسناک است. و من می خواهم ترسو باشم آخرین کتابی که مرا ترساند، زمانی بود که من در حدود 8 یا 9 بودم و من با خانواده در یک ماشین در حال رفتن بودم و کسی کتاب شاهنامه سنگ را روی کف ماشین گذاشته بود و من از کتابهای خودم فرار کردم، بنابراین من آن را برداشت و خواندن داستان بوگویمان را خواند. ماهها خوابیدم این همان چیزی است که من می خواهم. یک کتاب، یک فیلم، من مراقب نیستم. کسی من را می ترساند (فقط تحت بستر من پنهان نمی شود - اجازه می دهد به کتاب ها و فیلم ها بپیوندید، آره؟) این آماده سازی من برای جمع آوری ذهن هالووین خواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کورالاین


 کتاب مسیر سبز
 کتاب رقص با اژدهاها (جلد اول)
 کتاب گیسو کمند
 کتاب ارلاندو
 کتاب مجموعه رمان های روون
 کتاب وبلاگ خون آشام ۳